Skip to content

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dania 26 lutego 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

podstawa prawna: art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4), Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389 z późn. zm.)

od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie szkół ponadpodstawowych; w związku z tym w Technikum Mechaniczno – Elektrycznym im. Nikoli Tesli zajęcia dydaktyczne w dalszym ciągu realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość za pomocą aplikacji G Suite – Meet – zgodnie z tygodniowym planem lekcji. Wszystkie informacje na temat organizacji kształcenia zdalnego oraz stosowne procedury obowiązujące w naszej szkole znajdują się w zakładkach na stronie internetowej teslachorzow.pl,  a także są przekazywane uczniom i rodzicom na bieżąco za pośrednictwem komunikatora dziennika elektronicznego.

Zasady organizacji konsultacji dla maturzystów przekazują uczniom poszczególnych klas nauczyciele prowadzący zajęcia. Zajęcia z wybranych przedmiotów zawodowych praktycznych dla uczniów wszystkich klas odbywają się w pracowniach specjalistycznych zgodnie z planem obowiązującym od dnia 1 marca 2021 r.

Wszelkie sprawy administracyjne prosimy – jeśli obecności w sekretariacie szkoły nie wymaga sprawa – załatwiać telefonicznie.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

informacja

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku

goodram

Goodram

Drugie e-spotkanie z marką Goodram informatycy Tesli odbyli 22.04.2021 r. Tego dnia wysłuchali wykładu, połączonego z prezentacją, który przybliżył im technologię DRAM i Flash. Atrakcją

dzień otwarty

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY TECHNIKUM MECHANICZNO – ELEKTRYCZNEGO im. NIKOLI TESLI W CHORZOWIE 24 KWIETNIA 2021 r. od godz. 10.00 do 14.00 z TESLĄ

Skip to content