
Dzień Patrona 2026
12 czerwca 2026 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona – Nikoli Tesli. Była to jednocześnie 170. rocznica jego urodzin. Uroczystość obfitowała w niespodzianki, wśród
18 Września 2025 r. informatycy z klas 3ti oraz 3ig uczestniczyli w wykładzie w ramach Śląskiego Kongresu Oświaty na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Wykład dla młodzieży pt. „Dobrostan uczniów w dobie cyfrowej rewolucji. Jak sztuczna inteligencja zmienia nasze życie.”, wygłosił p. Marcin Kolasa. W swoim wystąpieniu poruszył takie tematy jak:

12 czerwca 2026 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona – Nikoli Tesli. Była to jednocześnie 170. rocznica jego urodzin. Uroczystość obfitowała w niespodzianki, wśród

Dnia 1 czerwca 2026 r. odbył się I Bieg Tesli. Udział wzięło 55 uczniów oraz p. Daria Pawlik i p. Łukasz Bereta, którzy wspierali ich

W piątkowy poranek grupa uczniów z Teslowego Związku Książki i Herbaty odwiedziła katowicki „Kinoteatr Rialto”. „W blasku ekranu – szkolne seanse z muzyką na żywo”

20 maja br. grupa uczniów z klas 3 TI oraz 3 MI wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Śląskiego. Zajęcia poprowadzili: dr hab.