Skip to content

LAUREACI XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

Konkurs biblijny 2020

W czwartek 17 września uczniowie naszego technikum: Antoni Sładkowski z klasy II, Łukasz Sarowski z klasy I i Gaspar Stachera z klasy I zostali laureatami pierwszego etapu XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Poczuj radość Ewangelii!” i we wtorek 29 września reprezentowali naszą szkołę na poziomie diecezjalnym. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ks. Tomasz Farbotko

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

Wespłych Świąt

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby świąteczny czas był przepełniony pokojem, radością i miłością. Oby nowy 2021 rok przyniósł dobre, pogodne dni, pozwolił cieszyć

Konkurs Bobra

Wyniki Bobra 2020

W tegorocznym konkursie informatycznym Bóbr przeprowadzonym w szczególnych warunkach, czterech uczniów Tesli uzyskało wynik powyżej 50% możliwych punktów do zdobycia. Są to: Natan Gopon kl.

informacja

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. (podstawa prawna: art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U.

Konkurs Bobra

Bóbr 2020

Formuła tegorocznego Bobra – międzynarodowego konkursu informatycznego, została rozwinięta o możliwość przystąpienia do konkursu przez uczniów zdalnie. Bóbr przyciąga co roku 25 000 uczestników.  9 listopada

Skip to content