Skip to content

Kyndryl Future Achievers

W siedzibie firmy Kyndryl w Katowicach, na zaproszenie Pana Romana Krzosa, uczniowie klas 3 i 4 technikum informatycznego wzięli udział w wykładach i warsztatach w ramach programu Kyndryl Future Achievers.
Spotkania prowadzili specjaliści firmy. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się czym konkretnie zajmuje się firma, jak obecnie funkcjonuje i wspiera działania największych instytucji w Polsce i na świecie.
Każdy korzysta z Netflix’a… ale nie każdy wie jak to działa.
My już teraz wiemy… Jak się rozwijała i obecnie funkcjonuje platforma i jej podobne. Dowiedzieliśmy się również czym jest DevOps i dlaczego jest taka ważna współpraca między programistami a administratorami.
Dlaczego warto wiedzieć co to Mainframe? Gdzie się wykorzystuje, może na Księżycu? 😉
Pani Joanna Lisok z Politechniki Śląskiej przedstawiła możliwości rozwoju studentów w ramach kół naukowych, kursów i programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Spotkania ze specjalistami były przeplatane warsztatami rozwijającymi komunikację i kompetencje miękkie, współpracę (Marshmallow Challenge).

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

wakacje

Wakacje

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice, dziś zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! Dyrektor Krystian Biadacz Udostępnij:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 21 czerwca 2024 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego8.00 – msza św w kościele pw. JChDP w Chorzowie Batorym9.30 – akademia w sali gimnastycznej, po

Dzień Sportu

W dniu 19. czerwca, jak co roku, odbył się Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali w grach zespołowych i indywidualnych. A oto wyniki: siatkówka: I miejsce –

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Zawody o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym1. miejsce Martin Konsala2. miejsce Wiktor Kołodziej3. miejsce Dawid Kotas Udostępnij: Share on facebook Facebook Więcej wpisów

Skip to content