Skip to content

Konkurs dla przyszłych inżynierów

Dnia 24.11.2023r. na terenie Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbył się „Konkurs dla przyszłych inżynierów”, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Musiał – kl.5 mi, Paweł Korzonek -kl.5 mi, Jakub Operskalski – kl.4 mi, Marcel Skonieczek- kl.5 mi i Dominik Surlej – kl.4 mi. Rywalizacja między 17 zgłoszonymi drużynami polegała na:
• wykonaniu projektu zaopatrzenia miasta w energię elektryczną i ciepło (projekt wykonali uczniowie po zajęciach lekcyjnych)
• realizacji 7 zadań praktycznych zleconych w czasie konkursu w zadanym czasie.

Ponadto młodzież w przerwie między poszczególnymi etapami konkursu miała okazję zwiedzić wybrane laboratoria wydziału.
Ogłoszenie wyników konkursu przyniosło naszej drużynie satysfakcję z zajęcia III miejsca. Gratulacje!

A. Mucha

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice! Dziękujemy za wspólny rok szkolny 2025/2026, pełen wyzwań, wysiłku i sukcesów. Gratulujemy wszystkim osiągnięć i dziękujemy za codzienne zaangażowanie oraz

Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 roku. Rozpoczniemy je Mszą Świętą w kościele pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza o godzinie 8:00.

IV Rajd Górski

Dnia 16 czerwca 2026 r. Teslaki wyruszyły na IV Rajd Górski w Beskid Mały zaczynając swoją przygodę w Międzybrodziu Bialskim. Trasa liczyła 20 km i

Skip to content