Skip to content

Jubileusz

Dnia 14 czerwca 2023 r. świętowaliśmy, w gronie zacnych gości, jubileusz 70 – lecia Technikum Mechaniczno – Elektrycznego, łącząc go z 10. rocznicą nadania szkole imienia Nikoli Tesli. W czasie jubileuszu gościliśmy włodarzy naszego miasta, przedstawicieli Politechniki Śląskiej – wydziałów, z którymi mamy podpisane umowy o współpracy, Uniwersytetu Śląskiego – wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych, Akademii Śląskiej, firm partnerskich z Tauronem na czele (to firma sprawująca patronat nad szkołą) oraz dyrektorów chorzowskich szkół ponadpodstawowych, absolwentów i rodziców obecnych uczniów.

Uroczysta akademia była okazją do podsumowania działalności szkoły w ostatniej dekadzie oraz podziękowania wszystkim, którzy wspierają nas w realizowaniu misji szkoły.

Nasi goście mieli także okazję do zobaczenia nowego wyposażenia pracowni zawodowych pozyskanego dzięki realizowanym projektom unijnym.

Był to także czas na rozmowy, szczególnie o planach dalszej współpracy. Dziękujemy wszystkim obecnym. Wasza obecność to dla nas zaszczyt!  

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

wakacje

Wakacje

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice, dziś zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! Dyrektor Krystian Biadacz Udostępnij:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 21 czerwca 2024 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego8.00 – msza św w kościele pw. JChDP w Chorzowie Batorym9.30 – akademia w sali gimnastycznej, po

Dzień Sportu

W dniu 19. czerwca, jak co roku, odbył się Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali w grach zespołowych i indywidualnych. A oto wyniki: siatkówka: I miejsce –

Na kręgielni

Dnia 20 czerwca 2024 r. klasa 3 mi wraz z wychowawczynią świętowała koniec roku szkolnego na kręgielni Gravitacja w Punkcie 44 w Katowicach. Ostatnia okazja

Skip to content