Skip to content

Klasycznie dobra muza

W dniu 08.12.2025 uczniowie z klasy 1mi oraz 4 e/g wzięli udział w koncercie kolęd z różnych krajów, który odbył się w Filharmonii Śląskiej . Kolędy śpiewane przez chór w językach obcych wywarły duże wrażenie na słuchających. Był to piękny koncert wprowadzający w świąteczny nastrój.

filharmonia

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

I Bieg Tesli

Dnia 1 czerwca 2026 r. odbył się I Bieg Tesli. Udział wzięło 55 uczniów oraz p. Daria Pawlik i p. Łukasz Bereta, którzy wspierali ich

Kinoteatr Rialto

W piątkowy poranek grupa uczniów z Teslowego Związku Książki i Herbaty odwiedziła katowicki „Kinoteatr Rialto”. „W blasku ekranu – szkolne seanse z muzyką na żywo”

STEM/STEAM

20 maja br. grupa uczniów z klas 3 TI oraz 3 MI wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Śląskiego. Zajęcia poprowadzili: dr hab.

Dzień Języków Obcych

Dnia 13 maja klasa 2 i/g miała przyjemność uczestniczyć w Dniu Języków Obcych organizowanym przez Katedrę Lingwistyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Zabrzu. W programie znalazły

Skip to content