Skip to content

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

z dnia 29 kwietnia 2021 r.  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

od dnia 3 maja 2021 r. do dnia 16 maja 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie szkół ponadpodstawowych; w związku z tym w Technikum Mechaniczno – Elektrycznym im. Nikoli Tesli w Chorzowie zajęcia dydaktyczne w dalszym ciągu realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość za pomocą aplikacji G Suite – Meet – zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

od dnia 17 maja 2021 r. do dnia 30 maja 2021 r. wprowadza się kształcenie hybrydowe; harmonogram dotyczący zajęć hybrydowych zostanie przekazany uczniom oraz Rodzicom uczniów poprzez komunikator e-dziennika.

Wszystkie informacje na temat organizacji kształcenia zdalnego oraz stosowne procedury obowiązujące w naszej szkole znajdują się w zakładkach na stronie internetowej www.teslachorzow.pl, a także są przekazywane uczniom i rodzicom na bieżąco za pośrednictwem komunikatora dziennika elektronicznego.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

Gdy coś się kończy, coś się zaczyna…

Dnia 5 lipca 2021 r. w czasie uroczystego spotkania tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa dojrzałości. Uroczystość była okazją do podsumowania czterech lat edukacji w Tesli oraz

sprzątanie

Sprzątanie śmieci

Dnia 23.06.2021, tuż przed zakończeniem  roku szkolnego, dziesięciu śmiałków i ich nieustraszona wychowawczyni z klasy 2 Mig postanowiło zgłosić się do oczyszczenia parków i chodników

Oświęcim

PAMIĘTAMY O AUSCHWITZ

Dnia 14 czerwca 2021 r. obchodziliśmy 81 rocznicę PIERWSZEGO PRZEWOZU WIĘŹNIÓW do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Pierwszy transport liczył 728 osób, w tym dzieci i młodzież.

Kampania –„Czy wiesz, że…” 2021

Kontynuacja kampanii profilaktycznej HIV/AIDS z 2020 r. W dniach 16–30 czerwca 2021 Krajowe Centrum ds. AIDS zaplanowało kolejną edycję działań edukacyjno-informacyjnych pod hasłem „Czy wiesz,

Skip to content